HAKKIMIZDA

Hakkımızda

KİMYA DENİZ DIŞ TİCARET A.Ş. eski bir geçmişe sahip bir şirkettir. Aslında, asrı aşkın bir geçmişe sahip uluslararası bir temsilcilik ve ticaret şirketi olan LEVI-Grubu’na bağlı bağımsız bir şirkettir (Web-Sitesi: www.levi.com.tr). LEVI-Şirketi 1880 yılında Grup Başkanı Bay Henri Levi’nin dedesi tarafından kurulmuştur. Bugün çeşitli kollarda çok sayıda mümessillik, ticaret, imalat ve arazi geliştirme faaliyetlerine sahip olan grup, ABD Ticaret Bakanlığı tarafından A1 şirketi olarak tavsiye edilmekte olup, KİMYA DENİZ DIŞ TİCARET A.Ş. münhasıran organik ve inorganik kimyasallar, sıvı kimyasallar, gübreler, polimerler, gıda katkı maddeleri ve boyar maddelerin ticaretini yapan uzman bir şirkettir.

MİSYON

Şirketin ilerleme ve gelişimi, müşterilere mümkün olan en iyi hizmeti sunmak, onlara en rekabetçi fiyatları sunmak, zamanında teslimat yapmaya çalışmak ve lojistik ve finansman sorunlarının çözümü için her türlü desteği sağlamakla sağlanmıştır. Büyük miktarlarda satılan ürünler Asetik Asit, Aseton, Etanol, Etil Asetat, IPA, Metil Asetat, MMA, Metilen Klorür, Fosforik Asit, PTA, VAM ve diğerleridir.
Satın alma tarafındaki eski bağlantıları ve lojistiği organize etme tecrübesi sayesinde şirket, tüm bu ürünleri Türkiye’nin en önemli sanayi kuruluşları ve toptancı bayileri olan müşterilerine en uygun fiyatlarla sunma yeteneğine sahiptir.