HİZMETLERİMİZ

KİMYASAL ÜRÜNLER

KİMYA DENİZ DIŞ TİCARET A.Ş. münhasıran organik ve inorganik kimyasallar, sıvı kimyasallar, gübreler, polimerler, gıda katkı maddeleri ve boyar maddelerin ticaretini yapan uzman bir şirkettir.

KONTEYNER

Kimya Deniz Dış Ticaret A.Ş., bugün Türkiye pazarında çeşitli alanlar için önemli bir kimyasal tedarikçisi konumundadır. Kimya Deniz, Çin ve Güney Kore'deki güçlü iş ortakları ile kimyasalları konteyner yoluyla ithal eden birçok müşterisine hizmet vermektedir.

DÖKME KİMYASALLAR

KİMYA DENİZ DIŞ TİC.A.Ş. Çözücüler konusunda uzmanlaşmış Türkiye Pazarında Dökme Kimyasalların tedariğinde büyük rol oynamaktadır. Dünya çapındaki ortaklarının desteğiyle, Kimya Deniz, dökme gemilerde solvent tedarik edebilmektedir.

TANK TERMİNALLERİ

İşinde sürekliliği sağlamak ve müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için Kimya Deniz Dış Tic.A.ş. Gebze Bölgesinde iki ana tank sağlayıcı ile çalışmaktadır. Limas ve Poliport Tank Terminalleri.

KURU DÖKME GÖNDERİLER

Kimya Deniz olarak konteyner ve dökme yük taşımalarının dışında Kuru Dökme Terminalleri ile de faaliyet göstermekte ve ayrıca müşterilerimize Kuru Dökme Kimyasalları tedarik etmekteyiz.

SIVI DÖKME GÖNDERİLER

Kimya Deniz olarak konteyner ve dökme yük taşımalarının dışında Sıvı Dökme Terminalleri ile de faaliyet göstermekte ve ayrıca müşterilerimize Sıvı Dökme Kimyasalları tedarik etmekteyiz.